WYNAJEM DOMKÓW

Szanowni Państwo,

oferujemy kompleksowo wyposażone domki typu “BRDA”, będące jednym z najbardziej charakterystycznych    i udanych projektów dotyczących domków campingowych. Zaprojektowane są przede wszystkim pod kątem kompozycji zgodnej z naturą głównie dla terenów leśnych lub pagórkowatych i górzystych.

Przestrzenna architektura tych domków mieści w sobie przestronne pomieszczenia:  na parterze znajduje się  salon, łazienka z toaletą oraz kuchnia. Na piętrze natomiast znajdują się sypialnie – otwarta i zamknięta. Ponad to domki posiadają zadaszony taras ze schodami z frontu lub z boku.

Wszystkie domki wyposażone są w odbiorniki TV. Kuchnie wyposażone są w podstawowe sprzęty AGD oraz naczynia i garnki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • domki 5/6 osobowe o powierzchni 64 m2, w których znajdują się 3 pokoje wyposażone w łóżka (kanapy, tapczany), łazienka wraz z toaletą oraz kompleksowo wyposażona kuchnia (kuchenka gazowa, naczynia, garnki, lodówka). Domki posiadają  zadaszony taras.
  • domki bliźniacze 3/4 osobowy o powierzchni 34 m2, w których znajduje się sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym (wyposażonym w kuchenkę gazową, naczynia, garnki, lodówkę) oraz łazienka wraz z toaletą.  Domki posiadają zadaszony taras.
  • domki VIP o powierzchni 64 m2, w których znajdują się 3 pokoje wyposażone w łóżka (kanapy i tapczany), kompleksowo wyposażona kuchnia (zmywarka, mikrofalówka, kuchenka gazowa, naczynia, garnki, lodówka) .       W domkach znajdują się: telewizor, DVD, wieża, natomiast łazienka wyposażona jest dodatkowo w pralkę, bidet. Standardowo domki posiadają zadaszony taras.
…………………………………………………………………………………………………………..

Zapraszamy do naszej FotoGalerii, gdzie będziecie mogli Państwo przyjrzeć się naszym domkom, oraz znajdującym się w nich wyposażeniu.  Aby przejść do galerii – kliknij obrazek znajdujący się po lewej stronie tego tekstu lub wejdź do zakładki Fotogaleria znajdującej się na pasku zakładek powyżej strony.

przejdź do FotoGalerii Cennik i Rezerwacje Zaplanuj Aktywny Odpoczynek zobacz lokalizację ośrodka Zaplanuj Aktywny Odpoczynek
Proudly using Dynamic Headers by Nicasio WordPress Design